Bordoklavyeliler Hakkında – Since 2015

Teknoloji tutkunu Bordoklavyelilerin ortak adresi Bordoklavyeliler.com’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hazırladığımız haber, makale, inceleme ve videoları beğeniyorsanız abone olabilir, destekliyorsanız sevdiklerinizle paylaşarak büyümemize destek olabilirsiniz.

“BORDOKLAVYELİLER.COM” Taklitlerimizden kaçınınız.

Sahibi ve Genel Müdürü: Kaan Deniz Bilkin

İletişim:

Bizimle her zaman yorumlarla iletişim kurabilirsiniz. Detaylı yardım almak istediğinizde iletişim bölümünden bizi bulabilirsiniz.

Bordoklavyeliler.com’a Bir Sorum Var! Size Nereden Ulaşabilirim?

Bordoklavyeliler okur ve izleyiciler sorularını BordoForum‘da paylaşmaktadır. Sıkça karşılaştığımız bir durum olduğu için tekrar edelim, teknik sorularınızı telefonda yanıtlamıyoruz. Aradığınızda sizi BordoForum’a yönlendiriyoruz.

İkinci sık karşılaştığımız durum ise şunu önemle belirtmemizi gerektiriyor: Bordoklavyeliler ürün satışı ya da tamiri yapmamaktadır. Ayrıca sitede yer alan bütün bilgi ve rehberlerin, tavsiyelerin, önerilerin kullanımından uygulayan kişiler sorumludur.

Kurumsal İletişim:

Kurumsal iletişim için her zaman ilk tercihimiz e-posta gönderimleridir.

E-posta: info@bordoklavyeliler.com

Basın Bültenleri ve Davetleri için Gönderim Adresi: info@bordoklavyeliler.com

Reklam iletişim için Gönderim Adresi:  info@bordoklavyeliler.com

Bordoklavyelilerde reklam ile ilgili bilgi almak için kurumsal e-posta adresinizi kullanmanızı, gerekli geri dönüş için kurumsal iletişim bilgilerinizi ve görevinizi belirtmenizi önemle rica ediyoruz.

Hukuki bildirimler için yine e-postanızın kurumsal alan adınızdan gönderilmiş olması, tam şirket bilgilerinizi içermesi ve avukatınızın bilgilerinin tam olarak iletilmesi gerekmektedir.